Kariera

Praca w naszej firmie to przede wszystkim nieustanny rozwój, zgrany zespół i przyjazna atmosfera. Sprawdź co oferujemy, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy i dołącz do nas.

30

LAT DOŚWIADCZENIA

40

RYNKÓW ZAGRANICZNYCH

200

SPECJALISTÓW

200 000

INSTALACJI OZE

Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju

Przeszło 30 lat temu wkroczyliśmy na rynek OZE, jeszcze długo przed intensywnym rozwojem branży w naszym kraju. Dziesiątki lat doświadczenia pozwoliły nam ugruntować swoją pozycję na rynku, jednak na tym nie poprzestajemy i ciągle dążymy do coraz to nowszych i lepszych rozwiązań ekologicznych. Oferujemy stabilne zatrudnienie, które pozwala na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji oraz pracę przy ciekawych projektach.

Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a część z nich pracuje w Hewalex od początków istnienia firmy. Pasja, wizja i ambicja naszego zespołu specjalistów sprawiła, że produkty Hewalex są znane w wielu krajach Europy, zajmując w niektórych znaczący dział rynkowy.

Stale rozwijająca się branża przyszłości

Jesteśmy pionierem w obszarze kolektorów słonecznych w naszym kraju, jednak na tym nie poprzestajemy. Branża OZE nieustannie się rozwija, a dzięki wiedzy, doświadczeniu i chęciach możemy tworzyć coraz to nowsze technologie, odpowiadając przy tym na potrzeby klientów, z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Szkolenia

Zapewniamy wiele szkoleń produktowych dla instalatorów, a także dystrybutorów. Organizujemy webinary, odpowiadając na nurtujące pytania, aby żadne zagadnienie nie pozostało bez odpowiedzi.

Wsparcie stażystów na początku kariery zawodowej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie kariery zawodowej bywa trudne, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom absolwentów, zatrudniamy chętnych na liczne staże. To doskonała okazja, aby wejść w branżę i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe oraz czerpać wiedzę od osób z większą praktyką.

Benefity

Dbamy o naszych pracowników, dlatego umożliwiamy skorzystanie z grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej. Jesteśmy zwolennikami work-life balance, dlatego oferujemy dofinansowanie do zajęć sportowych w postaci karty Multi Sport oraz organizujemy spotkania integracyjne dla pracowników.

Sprawdź stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy
Inżynier wsparcia technicznego w dziale fotowoltaiki

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Doradztwo techniczne w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń
  • Tworzenie specyfikacji i projektów instalacji fotowoltaicznych
  • Prowadzenie szkoleń dla instalatorów
  • Wysoka kultura osobista

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie wymienionych zadań
  • Uprawnienia do montażu urządzeń fotowoltaicznych potwierdzone certyfikatem UDT instalatora PV oraz SEP eksploatacja i dozór do 1kV w zakresie kontrolno-pomiarowym
  • Doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz tematyce instalacji elektrycznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub podobnym stanowisku.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy kadry@hewalex.pl, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.